Persoonlijke sponsor Tycho Zachariou Lees meer
Persoonlijke sponsor Loek Vergouwe Lees meer
Persoonlijke sponsor Loek Vergouwe Lees meer
Persoonlijke sponsor Renzo de Punder Lees meer
Persoonlijke sponsor Seb van Zaltbommel Lees meer
Persoonlijke sponsor Jonah Bijvank Lees meer
Persoonlijke sponsor Damian van Eijkeren Lees meer
Persoonlijke sponsor Nicolas Blaha Lees meer
Persoonlijke sponsor Zico Fertoute Lees meer
Persoonlijke sponsor Milan Feleus Lees meer
Persoonlijke sponsor Tristan Kolijn Lees meer
Persoonlijke sponsor Tristan Kolijn Lees meer
Persoonlijke sponsor Milo Bonte Lees meer
Persoonlijke sponsor Siep Voet Lees meer
Persoonlijke sponsor Cas de Dobbelaere Lees meer
Persoonlijke sponsor Bart van Hanegem Lees meer
Persoonlijke sponsor Nick Laarman Lees meer
Persoonlijke sponsor Sam van Berendonk Lees meer
Persoonlijke sponsor Renzo de Punder Lees meer
Persoonlijke sponsor Jules van Dijke Lees meer
Persoonlijke sponsor Ilham Abali Lees meer
Persoonlijke sponsor Aidan Milot Lees meer
Persoonlijke sponsor Daymon Rijckbost Lees meer
Persoonlijke sponsor Esad Malagic Lees meer
Persoonlijke sponsor Aron Owolabi Lees meer
Persoonlijke sponsor Lieve van Vliet Lees meer
Persoonlijke sponsor Anouk van der Klooster Lees meer
Persoonlijke sponsor Demi Nas Lees meer
Persoonlijke sponsor Manon de Ruijsscher Lees meer
Persoonlijke sponsor Alessia Mieras Lees meer
Persoonlijke sponsor Bodhi van der Sijpt Lees meer
Persoonlijke sponsor Lars Bleijenberg Lees meer
Persoonlijke sponsor Jesse Kalwij Lees meer
Persoonlijke sponsor Pepijn Struijk Lees meer
Persoonlijke sponsor Judson Eekman Lees meer
Persoonlijke sponsor Jiri van den Hemel Lees meer
Persoonlijke sponsor Maarten Hazelaar Lees meer
Persoonlijke sponsor Dion Aerssens Lees meer
Sparta Rotterdam partner van JVOZ Lees meer

Laatste Nieuws

Programma

Dinsdag 26 September

18:00 Arnemuiden O13-1 - JVOZ O12-1 (O)

Woensdag 27 September

19:00 JVOZ O15-1 - MZC'11 C1 (B)

Zaterdag 30 September

12:45 SC 't Zand O12-1 - JVOZ O12-1 (C)
11:15 JVOZ O13-1 - NAC Breda O13-1 (C)
10:30 Oranje Wit O13-1 - JVOZ O13-2 (C)
12:30 JVOZ O15-1 - Barendrecht O15-1 (C)
11:00 JVOZ O15-2 - Wieldrecht O15-1 (C)
15:15 Alphense Boys O17-1 - JVOZ O17-1 (C)
14:30 RKAVV O19-1 - JVOZ O19-1 (C)
12:30 Sparta/JVOZ VR1 - VVAC VR1 (C)

Woensdag 04 Oktober

18:30 HVV'24 O15-1 - JVOZ O13-2 (O)

Zaterdag 07 Oktober

09:45 JVOZ O12-1 - Unitas '30O12-1 (C)
11:15 JVOZ O13-1 - Excelsior O13-1 (C)
09:45 JVOZ O13-2 - TSC O13-1 (C)
12:00 Best Vooruit O15-1 - JVOZ O15-1 (C)
12:30 Dubbeldam O15-1 - JVOZ O15-2 (C)
14:30 FC Volendam O17-1 - JVOZ O17-1 (C)
14:30 JVOZ O19-1 - Kampong O19-1 (C)
12:45 Sleeuwijk VR1 - Sparta/JVOZ VR1 (C)

Uitslagen

Zaterdag 23 September

JVOZ O12-1 - RBC O12-1 (C)
0-9
Roda JC O13-1 - JVOZ O13-1 (C)
1-3
JVOZ O13-2 - Sliedrecht O13-1 (C)
4-1
OJC Rosmalen O15-1 - JVOZ O15-1 (C)
2-2
JVOZ O17-1 - Hollandia O19-1 (C)
3-2
JVOZ O19-1 - Quick O19-1 (C)
3-3
FC Dauwendaele VR1 - Sparta/JVOZ VR1 (C)
2-0

Woensdag 20 September

Stedeco sel - Sparta/JVOZ VR1 (O)
1-2

Zaterdag 16 September

BSC O12-1 - JVOZ O12-1 (B)
3-5
Zeeburgia O13-1 - JVOZ O13-1 (O)
Afgelast
JVOZ O15-2 - HVV'24/Clinge O15-1 (B)
7-0
Excelsior O17-1 - JVOZ O17-1 (C)
9-0
JVOZ O19-1 - RCS A1 (B)
5-0
HVV'24 VR1 - Sparta/JVOZ VR1 (B)
1-9

roompot

Activiteiten kalender